tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Dlaczego wypad na narty to doskonały pomysł na integrację?


Imprezy integracyjne można spotkać nie tylko w firmach, ale również w szkołach czy na uczelniach. Tego rodzaju spotkania pozwalają na poznanie większej grupy osób, co jest niekiedy niemożliwe, jeżeli firma zatrudnia bardzo dużą liczbę osób, lub dany kierunek składa się z wielu studentów i osobnych grup. Integracje pozwalają poznać się od mniej formalnej strony, zawiązać przyjaźnie i zacieśnić wcześniej powstałe więzy.
26-11-2021 EHschool

Z nartami po Polsce. Propozycje na ferie zimowe


Ferie zimowe to idealny moment, aby nauczyć się jazdy na nartach lub podszkolić już nabyte umiejętności. Jedną z popularnych form zorganizowanego wypoczynku są „białe szkoły”, w trakcie których młodzież nie tylko ma okazję obcować z pięknem polskich gór, lecz również może rozwijać swoje umiejętności narciarskie. Sprawdź, które stacje narciarskie w Polsce są najbardziej atrakcyjne.

03-09-2021 EHschool

Trasy w Tignes - raj dla miłośników jednośladów


Uwielbiasz jazdę na rowerze w trudnych, zróżnicowanych warunkach? Przetarłeś już większość tras w Polsce i szukasz nowych wrażeń, połączonych z możliwością oglądania przepięknych widoków? Wybierz się do francuskiego Tignes, stacji narciarskiej, oferującej jednocześnie ponad sto pięćdziesiąt kilometrów tras rowerowych. Sprawdź, co warto o niej widzieć.

19-08-2021 EHschool

Zima w Gudauri. Atrakcje dla miłośników sportowych wrażeń


Gudauri jest nowoczesnym gruzińskim kurortem narciarskim, leżącym w pięknych górach Kaukazu w regionie Mccheta-Mtianetia. Miejscowość ta położona jest na wysokości 2200 metrów nad poziomem morza. Znajdziemy tam trasy narciarskie o łącznej długości 60 kilometrów. Ze względu na swoją wyjątkowość, z roku na rok przyciąga coraz większą ilość turystów spragnionych aktywnego wypoczynku.

15-07-2021 EHschool

Narty w Dolomitach. Gdzie warto się zatrzymać?


Wyjazd na narty to niewątpliwie świetny sposób na zimowy wypoczynek. Gdzie najlepiej udać się w poszukiwaniu przygód na stoku? Generalnie rzecz biorąc, opcje są dwie. Albo pozostaniemy w kraju i skorzystamy z uroków chociażby Tatr, albo wybierzemy się za granicę. W przypadku tego drugiego rozwiązania otwiera się naprawdę wiele opcji.

15-06-2021 EHschool

Wyjazd na ferie do Szwajcarii. Miejscówki dla wielbicieli białego puchu


Ferie zimowe to nie tylko przerwa od zajęć szkolnych, ale także doskonała szansa, by zorganizować dzieciom wyjazd – najlepiej taki, który wykorzysta mocne strony panującej aury i skłoni ich do aktywności na świeżym powietrzu. Często jest to również dobra okazja, żeby rodzice spędzili czas ze swoimi pociechami, choć oczywiście nie zawsze mogą sobie na to pozwolić.

26-05-2021 EHschool

Jak zorganizować udane zimowisko firmowe?


Za najważniejszą zaletę wyjazdów firmowych uznaje się efektywną integrację pracowników. Obecnie modne jest organizowanie szkoleń pracowniczych lub wyjazdów integracyjnych wymagających pełnego i czynnego zaangażowania uczestników. Zadania grupowe ułatwiają budowanie zgranego zespołu, a wspólne przeżycia pozwalają poznać mocne i słabe strony kolegów z pracy. Popularne są między innymi mecze paintballu, spływy kajakowe oraz zimowiska. W niniejszym wpisie przyglądamy się tym ostatnim i odpowiadamy na pytanie, jak sprawnie zorganizować zimowy wyjazd integracyjny.

14-04-2021 EHschool

Poznaj Les Deux Alpes - mekkę wielbicieli narciarstwa


Zimowe wyjazdy w góry na narty mają swoich oddanych zwolenników. Aktywne spędzanie czasu w pięknie położonym kurorcie kusi przez cały rok. Jednak zimą miejsca te zyskują zupełnie inny, bardziej kosmopolityczny klimat, a stoki górskie odwiedzają amatorzy narciarstwa i snowboardu. Miłośnikom białego szaleństwa odpowiada tryb życia panujący w górskim kurorcie, w tym całe dnie spędzane na zewnątrz oraz wieczorne spotkania towarzyskie przy kominku. Ponadto do wycieczki w góry zachęca ich pyszne jedzenie serwowane przez lokalne restauracje.

18-03-2021 EHschool

Jak rozbudzić w przedszkolaku miłość do nart?


Każdy rodzic, który uprawia sporty zimowe, chciałby zarazić tą pasją swoją pociechę. Aktywność fizyczna w porze zimowej może dostarczyć mnóstwa radości i satysfakcji pomimo mrozu, śniegu, chłodnego wiatru. Jest to również doskonały sposób, aby przedszkolach spędzał czas na świeżym powietrzu bez względu na warunki pogodowe — co jest niezbędne dla wzmocnienia jego naturalnej odporności.

04-02-2021 EHschool